הגנון המדיני ביטחוני 2

המדינה בוערת, הקיצונים משני הצדדים רוצים לרצוח אחד את השני, אבל אותנו מעניין דבר אחד – מה קורה עם הגנון בקבינט המדיני בטחוני. והפעם: מי הצטרף השבוע לישיבת הקבינט ומי נתפס יוצא ממכוניתו של נתניהו באותו הערב?

לאחר שבשבוע שעבר סיפרנו לכם איך הוא סולק מישיבת הקבינט, השבוע הזה חל שינוי. ביום שני, לאחר שמצאו את גופותיהם של אייל, גיל-עד ונפתלי, חברי הקבינט קיבלו הודעה להגיע בבהילות לישיבה דחופה. מי לחיים ומי למוות, מי מורח צבעי מלחמה על פניו ומי מחשב את מספר המנדטים שהוא יגרוף בתמיכה בפעולה כזו או אחרת. השרים נכנסו למכוניות השרד שלהם ושמו פעמיהם למשרד ראש הממשלה בירושלים. סביר להניח שבקבוצת הווטצסאפ שלהם ששמה "כולם מוזמנים חוץ מאורי אריאל" ניתן עדין למצוא שאריות מהמקרה בשבוע שעבר. אחרי שסיימו להתבדח עליו, הגיע הריטואל הקבוע – מישהו מבקש מיאיר שיקנה בורקסים לישיבה, יאיר אומר כותב שכל הכסף הלך לבוגי, ביבי שולח סמיילי, יש בדיחה על דני דנון, ציפי שולחת סימן קריאה, בוגי אומר שבמסוק הבורקסים יתקררו וזה דווקא רעיון לא רע להוסיף למסוקים מיקרו לחימום המזון, ביבי שלח סמיילי של גוש חרא, יאיר הבין שבוגי רוצה תוספת תקציב ומבקש מהנהג שלו לעצור בדרך לקנות בורקסים – יעלה כמה שיעלה.

מכוניות השרד הגיעו לרחבת החניה, לפיד ירד עם הבורקסים וצעד לכיוון חדר הקבינט. בכניסה ל"אקווריום" הוא הבחין בשאר השרים שנראו כאילו הם ראו רוח רפאים. "גם ריח הבורקסים שהחל לאפוף את החדר לא החזיר להם את הצבע לפנים. "מה קרה, על מה אתם מביטים" שאל לפיד נמוך הקומה בעודו מנסה לקפוץ מעל הכתף של לבני. ריח הבורקסים גרם לאהרונוביץ להסתובב מעט ולפיד הצליח להשתחל פנימה לשורה הראשונה ולא האמין למראה עיניו. מולו עמד לא אחר מאשר אורי אריאל בכבודו ובעצמו. הרבה לחשושים ואי נעימויות היו שם, מישהו צעק לאורי "מה אתה עושה פה" אחר לחש "אמרתי לכם שעוד נראה אותו". "תגובה ציונית הולמת, תגובה ציונית הולמת" אמר אריאל. "מה הוא אומר, אם מי הוא מדבר" השרים לחששו בינם לבין עצמם. ואז לפתע הגיח מגבו של אריאל "זמביש"!

אורי אריאל

אורי אריאל

זאב (זמביש) חבר הוא מקים מאחזים ידוע והיה מראשי מועצת יש"ע. בעברו הוא הורשע בשותפות המחתרת היהודית, כך שאם זמביש מסתובב עם ה M-16 שלו ומקים עכשיו מאחז – מומלץ לא להפריע לו באמצע. השרים פחדו לחצות את המסדרון כאשר השניים עומדים שם ומהפנטים אחד את השני במילות הקודש "תגובה ציונית הולמת". קצת מוזר לחשוב איך זמביש, עבריין מורשה, קיבל אישור לשהות 50 מטרים מהחדר הקבינט, החדר בו מחליטים אם לצאת למלחמה, מבצע, הסכם פיוס או הסכם שלום. זמביש את אריאל הבחינו לפתע בקבוצת החליפות הביטה בהם והתקרבו אליהם במהירות תוך ניסיון היפנוט "תגובה ציונית הולמת, תגובה ציונית הולמת!".

קבוצת החליפות שפחדה מהתקררות יתר של הבורקסים פנתה לכיוון חדר הקבינט, מהחלון הם הבחינו בשיירת המכוניות של ראש הממשלה. הדלת נפתחה, נתניהו מגיח מהרכב ולצידו לא אחד מאשר נפתלי בנט. מלמולי "תגובה ציונית הולמת" עדיין נשמעת מאחורה מהצמד חמד, והשרים עומדים המומים. אחד מהם לחש "אני חושב שהם הצליחו להפנט אותי. ראיתי את נפתלי וביבי באותו הרכב". בנט, שהיה בעבר ראש הסגל של נתניהו, לא בדיוק כוס התה שלו. בין השניים עבר עדר חתולים שחורים מאסיבי ואת ריחו עדיין ניתן להרגיש בכל מקום. עקב פגישה מאוחרת בענייני עבודה, נתניהו הציע לבנט טרמפ לישיבת הקבינט והאחרון לא חשב פעמיים, ועלה.

"מי ראה את יעקב פרי" שאל אחד השרים.
"הוא כבר לא מוזמן" ענה לו השני.
"מה זאת אומרת לא מוזמן. תגידו לי, אתם התחלקתם על השכל? זה מה שחסר לי, שראש השב"כ לשעבר יחשוב שאני נגדו. מספיק חמותי רוצה לרצוח אותי, אני לא צריך שגם ראש השב"כ לשעבר יעלה אותי על הכוונת" ציין השר.

"תסתכל מאחוריך" הסביר לו השר "יש לך זוג קיצוניים שממלמלים 'תגובה ציונית הולמת', מלפנים את נתניהו ובנט יוצאים מאותו הרכב, ואתה שואל איפה ראש השב"כ לשעבר עם הדעות המתונות? איפה אתה חושב שאתה נמצא, בבית הלבן? פה זה הקבינט הישראלי חביבי. עכשיו, בוא ניכנס לחדר לפני שהבורקסים בכלל יגמרו וזה באמת יהיה סוף העולם".

אודות הבלוג הזמני של עמותת מצו"ף

עמותת מצו"ף - מאגר ציבורי וניטור פדופילים.
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, פוליטי, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על הגנון המדיני ביטחוני 2

  1. מה שמוכיח שלקבינט הבטחוני לא באמת איכפת מהמצב במדינה. הכי חשוב שיהיו בורקסים וקולה על השולחן.
    לא ייצא לי לשמוע מישהו משם מגנה את המעשים החריפים משני צידי המתרס, או בכלל נוקט בפעולה כלשהיא כדי להסדיר את השקט. המדינה לאבדון.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s